Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Dom Pracy Twórczej "Bajka" Dom Pracy Twórczej "Bajka"

BARRIO LOCO

Utworzono dnia 31.08.2020
Czcionka:

BARRIO LOCO – ZAPRASZAMY NA NIEZAPOMNIANY KONCERT

FESTIWAL AKORDEONISTÓW W ŁASKARZEWIE  

06 WRZEŚNIA 2020 r.  sala weselna na ul. Warszawskiej

Muzyka z przedwojennych scen Argentyny oraz najpopularniejsze polskie tanga grane i śpiewane z prawdziwą pasją.
'’Jest takie miejsce, gdzie znikają serca żale.

Jest takie miasto, gdzie dźwięki bandoneonu brzmią ciągle jak kołysanka ……Buenos Aires”
Koncert dostarczy Państwu wielu wzruszeń i pięknych chwil, w repertuarze oprócz tang argentyńskich  znajdą się także przedwojenne utwory legendarnych polskich artystów – Hanki Ordonówny, Adama Astona, Alberta Harrisa czy Mieczysława Fogga.

 

Na koncert obowiązują bezpłatne wejściówki,

które dostępne są do odebrania w DPT „Bajka”.

 MASECZKI SĄ OBOWIĄZKOWE

Liczba wejściówek jest ograniczona ze względów sanitarnych. Otrzymanie wejściówki uzależnione jest od akceptacji regulaminu określającego między innymi obowiązujące w czasie koncertów wymogi sanitarne oraz podania imienia, nazwiska i numeru telefonu. Na koncert nie będą wpuszczane osoby niestosujące się do wymogów sanitarnych. W koncercie nie może brać udziału osoba zakażona COVID-19, przebywająca na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Fotorelacja

Utworzono dnia 15.09.2020, 15:12

W niedzielę 06 września 2020 r. odbył się kolejny koncert w ramach Festiwalu Akordeonistów w Łaskarzewie. Zespół Barrio Loco w składzie: Alicja Borkowska – wokal i prowadzenie koncertu, Grzegorz Bożewicz - bandeon i Piotr Malicki - gitara przeniósł festiwalową publiczność do krainy tanga. Muzykom towarzyszyła znakomita para taneczna Anna Iberszer i Piotr Woźniak. Koncert dostarczył wielu wzruszeń i pięknych chwil, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Podróż po niezwykłej krainie rozpoczęła się jednym z najsłynniejszych na świecie polskich utworów czyli „Tangiem Milonga”, zaraz potem rozbrzmiewały niezapomniane melodie takie jak: „Szczęście raz się uśmiecha”, „Kiedy Będziesz zakochany”. W magiczne klimaty tanga argentyńskiego przeniosły nas kompozycje Carlosa Gardela i Juliana Plaza.
Festiwal Akordeonistów w Łaskarzewie dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu EtnoPolska 2020
Serdecznie podziękowania za pomoc w organizacji koncertu kierujemy do pani Ewy Zawodnik – właścicielki sali weselnej oraz druhów z OSP Łaskarzew pełniących służbę porządkową.

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Marzec 2021
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny